• Обновено
Женски Обичен Независен Јен Врат Елек Без Ракави Врвови За Печатење Слаби Фит Улична Облека Блузи На Плажа, Сина, XL

Женски Обичен Независен Јен Врат Елек Без Ракави Врвови За Печатење Слаби Фит Улична Облека Блузи На Плажа, Сина, XL

DEN 331.04
Тековен
Во продавницата

♦♦♦ -ЗАБЕЛЕШКА-♦♦♦♦ ве Молиме проверете ја табелата со големини пред да нарачате, дозволете 0,4-0,8 инчи (1-2 см) да се разликуваат поради рачно мерење.✚ Посветеноста во рок од 30 дена може да се врати бесплатно, бидете сигурни дека купувањето.Extazi : добредојдовте во нашата Продавница На Utazi!!! Explation loveубовта ќе ве тампонира против животните тешкотии, loveубовниот живот, loveубовното лето, loveубовта кон себе! Дојдете да ги изберете вашите омилени летни блузи, кои ќе го облечат вашето прекрасно лето и расположение.Одлично оди со шорцеви, фармерки, хеланки, спортски панталони или здолништа.♠ [ЛАДЕЊЕ] Совршено За жешките летни денови, Горниот Дел од Резервоарот овозможува правилен проток на воздух и ве одржува ладни цел ден.✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈ Шпагети Ремен Резервоарот Блузи За Жени Слатки Жени Печатени Кошула За Жени Обична Кратка Вратоврска 3 Жени Бела Ками Резервоар Врвот Шпагети Ремен Кошула Камизола Основен Слој Плус Големина Жени Свила Сатен Камизола Цврста Боја Камизола Врвот Маица Кошула Врвот V Вратот Шпагети Кафеави Жени Женски Резервоар Со Вграден Градник, Цврсти Камизоли 2-во-9 Со Вграден Градник, Летен Дишечки Полица Градник Ками резервоари.♠ [ЛЕСЕН ЗА ОДРЖУВАЊЕ] Врвот На Резервоарот е лесен за миење и одржување, не бледнее или се намалува, обезбедувајќи го неговиот квалитет и издржливост. Мода за спарување со очила за сонце, ѓердан.Ние ќе ви одговориме во рок од 24 работни часа.● Вистинската боја може малку да се разликува преку сликата на веб-страницата поради резолуцијата на компјутерскиот екран, контрастот и др. ♥ ★ Информации За Производот ★ ★ € € Материјал : Полиестерски Спандекс_ Стил : Мода, лежерен fit : одговара на точно на големината quesone : Пролет, Лето X Вклучен Пакет : 1 x Женски Врв ♠ ♠ ♠ - - - - Предност На Производот - ♠ ♠ ♠ ♠ [удобно] изработено од висококвалитетна Ткаенина што Дише, мека и пријателска за кожата, горниот дел од резервоарот обезбедува Максимална удобност за целодневно носење.

Останатите карактеристики

Слични понуди