• Обновено
5 8 W 5 8 D 5 8 H голем пад на Довер, гума дрво

5 8 W 5 8 D 5 8 H голем пад на Довер, гума дрво

DEN 477.60
Тековен
Во продавницата

Нашите апликации и онлети се совршени парчиња акцент на кабинетот, мебелот, камините мантили, таваните и многу повеќе. Секоја шема е внимателно направена по традиционалните и историските дизајни. Секое парче е внимателно врежано, а потоа изшкуркано е подготвено за вашата боја или дамка. Тие можат да инсталираат едноставно со традиционални дрвени лепи и завршни нокти. Рачно врежана за автентичен изглед и чувство. Убава дизајнирана да ги истакне другите архитектонски парчиња. Целосно изшкуркан и подготвен за вашата боја или дамка. Направени по традиционалните стилови. Автентичност на вистински производ од дрво. Може да се користи на мантили, аспиратори и многу повеќе.

Останатите карактеристики

Слични понуди