• Обновено
Гаекув Бикини Комплети За Женски Костими За Капење Комплет За Женски Костими За Капење Без Ракави Врвни Момчиња Со Висок Струк Гаќи Пливање Дното Лизгање На Затвор

Гаекув Бикини Комплети За Женски Костими За Капење Комплет За Женски Костими За Капење Без Ракави Врвни Момчиња Со Висок Струк

DEN 0.67
Тековен
Во продавницата

Одбележување На Денот На Независноста, Дали Сте Подготвени?Женски Цврст Бикини Тенок Висок Струк Кој Го Покрива Конзервативниот Сплит Костим За Капењекарактеристики : Материјал : Висококвалитетен Полиестер, ткаенината е удобна, еластична и издржлива. Направено од водоотпорен материјал, Мазно и меко чувство На Убава еластичност на половината лесно за носење, а стилот со висок крој прави да изгледате витко и уникатно, добро за да го покриете телото,да ви покаже повеќе ласкави.

Останатите карактеристики

Слични понуди