• Обновено
Ќебиња Со качулка Едрилица Фрлаат Завиткување На Поларно Руно Против пилинг

Ќебиња Со качулка Едрилица Фрлаат Завиткување На Поларно Руно Против пилинг

DEN 319.52
Тековен
Во продавницата

Изработени Од Поларно Руно Против Пилинг, Топлина Стилски .Машинско Перење Ладно На Нежно, Сушење На Тивок Оган. Избегнувајте Директна Топлина.Направено Со Ткаенина Отпорна На Смалување, Ова Ќебе Останува Исто По Секое Миење, Миење Сам, Без Белило.Совршена Големина За Гушкање Додека Гледате Телевизија, Читате Книга, Се Релаксирате Во Дневната Соба Или Спалната Соба И Многу Повеќе. Изработени Од Поларно Руно Против Пилинг, Топлина Стилски . Машинско Перење Ладно На Нежно, Сушење На Тивок Оган. Избегнувајте Директна Топлина. Совршена Големина За Гушкање Додека Гледате Телевизија, Читате Книга, Се Релаксирате Во Дневната Соба Или Спалната Соба И Многу Повеќе.

Останатите карактеристики

Слични понуди