• Обновено
Женски Кошули Женски Слатки Животни Печатени Врвови Со Кратки Ракави В-Врат Работен Џеб Блуза Шампањ ХХХХХХЛ

Женски Кошули Женски Слатки Животни Печатени Врвови Со Кратки Ракави В-Врат Работен Џеб Блуза Шампањ ХХХХХХЛ

DEN 1.67
Тековен
Во продавницата

Лесна и еластична ткаенина, мека и удобна за носење. Оваа класична маичка е толку удобна и лесна за облекување.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см. Класична кошула за жени.Извинете За Непријатностите. Овој симпатичен блузи е стилски и класичен стил, Погоден За Секојдневно/Патување/Дома/Работа/Одмор/Шопинг/Улица/Забава/Отворено / Клуб За Носење.Женски Слатки Животни Печатени Краток Ракав V-Вратот Блузи Работен Џеб Блуза . Спарете со јакна, фармерки и здолниште. Совети : . Женски кошули и блузи; облечени врвови за жени; женски работни блузи; женски блузи за професионална работа; женски блузи; шифон блузи за жени; женски блузи и блузи; блузи за жени; женски блузи и блузи; женски врвови; женски облечени блузи; женски блузи и блузи облечени; работни блузи за жени; женски блузи блузи; жени облечени блузи и блузи; дами блузи; блузи за жени работат секојдневно; облечени блузи за жени; работни врвови за жени;. Основниот дизајн додава слатко чувство за стил на овој едноставен врв, трендовски и ласкав. Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме.

Останатите карактеристики

Слични понуди