• Обновено
Летна Блуза Жени Обични Кошули За Печатење Кратки Ракави Лабави Маички Блузи Туника Блуза Дами Врвот Црна 2XL

Летна Блуза Жени Обични Кошули За Печатење Кратки Ракави Лабави Маички Блузи Туника Блуза Дами Врвот Црна 2XL

DEN 431.84
Тековен
Во продавницата

Големина : S Биста : 92cm/36.22" Рамо : 44cm/17.32" Ракав : 21cm/8.46" Должина : 65cm/25.59" Големина : М Биста : 94cm/37.01" Рамо : 45cm/17.72" Ракав : 23cm/9.06" Должина : 67cm/26.38" Големина : L Биста : 98см/38,58" рамо : 46см/18,11" ракав : 24см/9,45" должина : 68см/26,77" големина : xl биста : 104см/40,94" рамо : 47см/18,50" ракав : 25см/9,84" должина : 69см/27,17" големина : ххл биста : 110см/43.31" рамо : 48см/18.90" ракав : 26см/10.24" должина : 71см/27.95" женски обични Кошули За печатење Кратки ракави лабави маички блузи туника блуза ве молиме проверете ја табелата со големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Специфичност на предметотсезона : Алгенда : Женски Материјал : Полиестердекорација : Должина На Необлекување : Редовна должина на Ракавот : Кратка Јака Со Ракави : О Тип На Дезен : Печатење Стил : Мода, Каузалност : 120~160g(S-XXL) Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење2. Стилски и мода ве прават попривлечни3. Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Пакетот Вклучува 1 Парчиња Врвови Материјал : Изработен Од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење, изработен од мека ткаенина, лесен и удобен,удобен за носење цел ден. Прилика : овој врв е совршен за секојдневно, излегување, забава, работа, секојдневна облека. Најдобар Подарок : може да биде одличен подарок за вашите пријатели и за себе. Овие врвови можете да ги Спарите под јакна, со фармерки, хеланки или здолниште во пролет, лето, fall и зима. Гардероба што мора да ја имате!. Нега на облека : Редовно перење. Препорачуваме со ладна вода. Не користете белило.

Останатите карактеристики

Слични понуди