• Обновено
мњин комплет-стебло ремени лоза клипови прстен тока патио и градина зелена

мњин комплет-стебло ремени лоза клипови прстен тока патио и градина зелена

DEN 46.40
Тековен
Во продавницата

100 парчиња Ботаника Стебло Лоза Вртење Клипови Градина Растение Во Комплет Тока Прстен Алатка Нов опис : 100% висок квалитет карактеристики деликатни и издржливи добар транспарентен квалитет на воздухот и пропустливост дното и странично ултразвучно заптивкаможе да се користи постојано и произволно, со силна флексибилност, едноставна и убава употребаматеријал : PPThe пакетот вклучува : 100 x Rан клип дома алатки градина Материјали.

Останатите карактеристики

Слични понуди