• Обновено
Машки Спортски Панталони Мажи Мода Цврсти Секојдневни Еластични Половини Мулти-Џебни Панталони Спортски Панталони Дишечки Панталони Мажи Обични Панталони Мажи П

Машки Спортски Панталони Мажи Мода Цврсти Секојдневни Еластични Половини Мулти-Џебни Панталони Спортски Панталони Дишечки Панталони

DEN 0.33
Тековен
Во продавницата

40" колк : 122cm/48.91" Должина : 100см/39.61" должина : 108cm/42.37" колк : 126cm/49.03" должина : 106cm/41.43" Колк : 118cm/46.52" _МЕН МОДА ЦВРСТИ СЕКОЈДНЕВНИ еластични Половини мулти-џебни панталони спортски панталоникарактеристики : материјал : пријателски за кожата И дише, густа Ткаенина, преголема, мека И удобна, Дише И Може Да Се Носи. [дишечки панталони мажи ] Дизајн : дизајн на затворање На Врвки, машки долги панталони со џебови, еластични лежерни панталони со цврста боја, извонредна изработка, дизајн на еластично отворање на ногата.

Останатите карактеристики

Слични понуди