• Обновено
Црвено За Актерот Од 1970-тите, Комичар Ѓубре Во Багажникот Црна Маица За Возрасни Маица

Црвено За Актерот Од 1970-тите, Комичар Ѓубре Во Багажникот Црна Маица За Возрасни Маица

DEN 207.84
Тековен
Во продавницата

Дизајнот прикажан е отпечатен само на предниот дел на маичката. Нема дизајн на задниот дел од маичката.Оваа маица е рачно изработена и уникатна, користејќи висококвалитетен 100% памук. Овој графички дизајн за печатење е отпечатен само на предниот дел на кошулата.Сликата е за јасност. Поради различни компјутерски монитори/калибрации, боите може да варираат од сликата. Машко. Возрасни. Улична облека. Опуштено Вклопување. Целосно Намалување. Целосна Должина. Краток Ракав. Црно. Материјал : Памук. Официјално Лиценциран Црвениот Фокс. Американски Класици.

Останатите карактеристики

Слични понуди