• Обновено
Гаквбуо Контраст Маица За Женски Ракави Плус Големина Туника Блуза Блузи Крпеница Печатени Долги Ракави Женска Облека Цвет Печатени Лактот Должина Екипажот Обичн

Гаквбуо Контраст Маица За Женски Ракави Плус Големина Туника Блуза Блузи Крпеница Печатени Долги Ракави Женска Облека Цвет Печатени

DEN 319.84
Тековен
Во продавницата

Големина Шема : . Големина : С Биста : 96см/37.80" Ракав : 44см/17.32 "Должина : 64см/25.20". Големина : М Биста : 102см/40.16 "Ракав : 46см/18.11 " Должина : 66см/25.98". Големина : Л Биста : 108см/42.52 "Ракав : 48см/18.90 " Должина : 68см/26.77". Големина : XL Биста : 116cm/45.67 "Ракав : 50cm/19.69 " Должина : 70cm/27.56". Големина : 2xl Биста : 124cm/48.82 "Ракав : 52cm/20.47 " Должина : 72cm/28.35". Ќе ви се допаднат овие слатки врвови во вашите летни излегувања.Овие врвови имаат посебен со еластично вклопување. Сезона : Пролет, Лето. Пол : Жени. Повод : Секојдневно, Секојдневно. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Печатење. Стил : Секојдневен. Должина на ракавот : Кратки Ракави. Јака : Кружен Врат. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1 ПАРЧИЊА Врвови овој летен врв Е модерен и едноставен, што го прави многу удобен за носење. Тоа е совршен подарок за семејството, пријателите и себеси. Овој врв е многу мек и удобен и удобен е за допирање на кожата. Основниот врв е неопходен предмет за модерни жени оваа година. Прилика : секојдневно носење, одмор, спорт, училиште, работа, улична облека, мебел за дома, шопинг, забави, клубови, плажи, пролет, aut, зима итн. Спарете ги со вашиот омилен пар искинати слаби фармерки и чевли или преклопете ги под омилената јакна за да уживате во вклопувањето. Инструкции за перење : Машинско перење Со вреќа за перење, рачно миење во ладна вода, не избелувајте.

Останатите карактеристики

Слични понуди