• Обновено
Женски Капут Жени Модно Етничко Печатење Спојување Кардиган Со Качулка Со Патент Долги Ракави Палто Со Средна Должина За Жени

Женски Капут Жени Модно Етничко Печатење Спојување Кардиган Со Качулка Со Патент Долги Ракави Палто Со Средна Должина За Жени

DEN 1033.12
Тековен
Во продавницата

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 102см/40.16" Рамо : 42см/16.54" Ракав : 59см/23.23" Должина : 77см/30.31" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 107см/42.13" Рамо : 43см/16.93" Ракав : 60см/23.62" ДОЛЖИНА : 78СМ/30.71" големина : л сад : 8 велика британија : 12 Еу : 38 биста : 112см/44.09" рамо : 44см/17.32" ракав : 61см/24.02" ДОЛЖИНА : 79СМ/31.10" големина : xl сад : 10 велика Британија : 14 еу : 40 биста : 117см/46.06" рамо : 45см/17.72" ракав : 62см/24.41" должина : 80см/31.50" големина : ххл Сад : 12 Велика британија : 16 еу : 42 Биста : 122см/48.03" РАМО : 46СМ/18.11" Ракав : 63см/24.80" Должина : 81см/31.89" жени Мода Етничко печатење спојување КАРДИГАН СО качулка СО патент ДОЛГИ ракави костум за палто со Средна должина за секојдневниот живот, канцеларија, работа, Училиште, на отворено, патување, студено време, состанок, Вечера итн. капут за женска мода. зимски палта за жени. женски палта трендовски. Забелешка : Ве Молиме Погледнете Ја Големината Во Нашиот Опис Или Слики На Производи. Ве молиме Не се Однесуваат На "Водич Големина". Благодарам.

Останатите карактеристики

Слични понуди