• Обновено
Кафепрес-Фо Животно-Деца Престилка

Кафепрес-Фо Животно-Деца Престилка

DEN 2.33
Тековен
Во продавницата

Една големина одговара на сите. Отцепете ја безбедносната спојка на вратот и врските на половината. Два предни џебови за складирање. Со Кафепрес, вашето задоволство е секогаш наше ветување..купете со доверба, бидејќи нудиме лесни приноси и размени и 100% гаранција за враќање на парите. Изработени од 100% памук. Мерења-16,5" Л х 18" В. машинско перење ладно со слични бои, сува сува ниска. УВЕЗЕНИ.

Останатите карактеристики

Слични понуди