• Обновено
Можеш Да Бидеш Мој Крилен Човек Во Секое Време Дуксер Со Качулка За Возрасни

Можеш Да Бидеш Мој Крилен Човек Во Секое Време Дуксер Со Качулка За Возрасни

DEN 575.84
Тековен
Во продавницата

Овој спортски дуксер има "Можеш Да Бидеш Мој Крилен Човек во Секое време" на предната страна на Дуксер Со Качулка За Возрасни. 50/50 Поли/Памучна Маичка Со Качулка. Двојна обложена хауба и врвка за влечење. Двојно зашиен џеб за торбичка. Поставени ракави, 1х1 атлетско ребро со Ликра. Печатени во И испратени ОД САД на увезена облека. Машинско перење ладна вода, не користете белило. Падне сува ниска температура. Не железо декорација. Групата За Облека Панда е сертифициран мал бизнис. Дуксер Со Качулка. Тешка ткаенина од 7,75 унци. Шиење со двојна игла. Покријте го зашиениот врат; лента рамо до рамо. Печатени ВО САД.

Останатите карактеристики

Слични понуди