• Обновено
Телефонски Сапун Дами Круг Вратот Долг Ракав Еднобоен Фустан Мода Надвор Рамо Фустан Сива

Телефонски Сапун Дами Круг Вратот Долг Ракав Еднобоен Фустан Мода Надвор Рамо Фустан Сива

DEN 319.84
Тековен
Во продавницата

Сезона : Пролет, Aut. Пол : Женски. Материјал : Полиестер. Дизајн : кружен врат, надвор од рамото. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Дебелина : Стандард. Пакетот вклучува : 1 фустан за жени.Големина шема : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 92см/36.22" Ракав : 45см/17.72" Должина : 91см/35.83"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 96см/37.80" Ракав : 46см/18.11" Должина : 92см/36.22"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА британија : 12 ЕУ : 38 биста : 100СМ/39.37" ракав : 47см/18.50" должина : 93см/36.61"големина : xl сад : 10 велика британија : 14 ЕУ : 40 БИСТА : 104СМ/40.94" ракав : 48см/18.90" должина : 94см/37.01"големина : xxl сад : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 БИСТА : 108см/42.52" ракав : 49см/19.29" должина : 95см/37.40" материјал : 95% полиестер 5% спандекс, Материјалот Е МЕК, ЛЕСЕН, УДОБЕН И ДИШЕ. Стил : Секојдневен, Моден, Елегантен, Секојдневен. Повод : Забава, Свадба, Роденден, Шопинг, Датум, Забава За Викенд, Плажа, На Отворено, Одмор, Одмор Итн.

Останатите карактеристики

Слични понуди