• Обновено
Глонме Жените Врвка Еластична Половината Широки Кратки Топла Панталони Лабава Дневна Мини Панталони Цветни Печати Одмор Лето Плажа Шорцеви Дното

Глонме Жените Врвка Еластична Половината Широки Кратки Топла Панталони Лабава Дневна Мини Панталони Цветни Печати Одмор Лето

DEN 2.33
Тековен
Во продавницата

Материјал-65%Памук, 35%Полиестер.Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Летни Шорцеви, Кратки Панталони На Плажа,Бермудски Шорцеви Тип На Шаблон : Цветен Принтдизајн : Еластична Половина Со Врвка,Странични Џебовибојка : Каки, Сива, Виолетова, Зелена, Сина, Црвено Вино (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 65% Памук, 35% Полиестерлонга : Мини Половината : Висок Струк Сезона : Пролет, Лето, Aut, Fall, Зима Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Шопингкарактеристики : 1. Дизајн-Секојдневни Лабави Еластични Шорцеви За Половината, Мини Панталони Со Висок Струк, Кратки Жешки Панталони Со Цветен Принт, Возбуда со Џебови, Трендовски и Меки. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Женски летни шорцеви за вежбање, шорцеви на плажа, еластичен струк, два странични џебови, мини панталони со цветен принт3. Натпревар-Лесно Спарете Ги Овие Летни Шорцеви Со Високи Потпетици, Сандали, Кроп Топ, Резервоар Итн. Женските шорцеви направени од лесна, дише, мека еластична ткаенина додаваат врвна удобност. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Секојдневни Шорцеви, Кратки Жешки Панталони, Хаваи Шорцеви, Летни Шорцеви на Плажа.

Останатите карактеристики

Слични понуди