• Обновено
Женска Мода Секојдневни Отворени Предни Печатени Кардигани Прикриваат Лесни Тенки Палта Јакни Надворешна Облека За Fall Жолта А6

Женска Мода Секојдневни Отворени Предни Печатени Кардигани Прикриваат Лесни Тенки Палта Јакни Надворешна Облека За Fall Жолта

DEN 0.67
Тековен
Во продавницата

Нашите производи се произведуваат во нашата сопствена фабрика со различни стилови. Ви благодариме и убав ден!. П : Како да ја изберете големината? . Тие се одлични и како роденденски подароци за семејството и девојките. ✮Ние нудиме различни попусти,и ние нудиме 30-дневна гаранција за квалитет✮. О : Да, ако производот што го добивате не е како што е опишано, ние сме подготвени да ви дадеме целосна наплата.Добредојдовте во БУЛ. УНИКАТНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Стилски кардиган за жени дами, отворен фронт, преголем лабав стил на вклопување, лесен кардиган,течен и замав,3/4 ракав/долг ракав/краток ракав/без ракави, лесен. НЕКОЈ ПРАША. Лесно се совпаѓаат со сите видови костими за капење, костими за капење, чевли, чанти и фризури, што ги прави разноврсен додаток во вашата гардероба.

Останатите карактеристики

Слични понуди