• Обновено
Деца од Garanimals Момци со долг ракав Раглан тркачки автомобил, големини со 4-10

Деца од Garanimals Момци со долг ракав Раглан тркачки автомобил, големини со 4-10

DEN 0.67
Тековен
Во продавницата

Кул, забавни стилови се зголемуваат со овие омилени од 365 деца од Гаранималс. Овој тркачки автомобил е совршен за вашето момче со долги ракави и удобна завршница на ткаенина - совршена за мешање и совпаѓање со други 365 детски шорцеви и панталони. Исклучиво на и. Екипаж. Долги ракави на Раглан. Контраст за печатење. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Графичка маица на момчињата од Гаранималс.

Останатите карактеристики

Слични понуди