• Обновено
Стамзод Обични Фустани За Жени Секојдневни Летни Памучни Ленени Еднобојни Тркалезни Ракави Фустан Со Кратки Ракави Миди Фустан Виолетова С

Стамзод Обични Фустани За Жени Секојдневни Летни Памучни Ленени Еднобојни Тркалезни Ракави Фустан Со Кратки Ракави Миди Фустан

DEN 3.00
Тековен
Во продавницата

Одлично За Забава, Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Тоа е многу мода и ве прави толку убавина.Со Иста Боја Поставата, Прави Сигурни Дека Нема Да Се Види Преку и ќе Ви Понуди Прва Класа Удобност. ●Нега На Облека : Рачно Перење Во Нежна Ладна Вода/ Машинско Перење Во Вреќа За Перење/ Одвоено Перење Во Боја/ Пеглајте Ги Наборите Пред Фотографирање/ Не Избелувајте.Едноставниот И Основен Дизајн На Фустан Го Прави Овој Фустан Погоден за Обликот на Телото на Повеќето Дами. фустани за жени зимски свечени фустани сребрен фустан со светки фустан за венчаница венчаница жени зелени фустани за деверуша западни облеки свечен фустан морнарица коктел фустан гроздобер венчаници проба фустан за вечера фустан велигденски фустани за девојки скромни фустани за жени традиционален мексикански фустан фустани од црвен тепих бохо облека женски капа ракав 1950-тите ретро гроздобер коктел замав кадифе деверуша фустан полу формален кафеав фустан плете фустан новогодишната ноќ.

Останатите карактеристики

Слични понуди