• Обновено
Свеж Краток Ракав За Женска Женска Мода Лето Нова Еднобојна Лабава Пуловер За Вратот Врвови Со Кратки Ракави, Пинк С

Свеж Краток Ракав За Женска Женска Мода Лето Нова Еднобојна Лабава Пуловер За Вратот Врвови Со Кратки Ракави, Пинк С

DEN 516.64
Тековен
Во продавницата

Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни.76" рамо : 39см/15.12"Големина : Л Сад : 8 Велика Британија : 12 Еу : 38 Биста : 106см/41.12"големина : xl сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 биста : 111см/43.Повод : Секојдневен, Дневен, Роденден, Состаноци,Танцови Перформанси, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе.96" Должина : 71см/27.

Останатите карактеристики

Слични понуди