• Обновено
долги фустани за жени, Мода О-Вратот Цврст Гроздобер Елегантен Миди Вечерен Патент Фустан Без Ракави мал црн фустан облечени комбинезони за жени

долги фустани за жени, Мода О-Вратот Цврст Гроздобер Елегантен Миди Вечерен Патент Фустан Без Ракави мал црн фустан облечени

DEN 287.84
Тековен
Во продавницата

80 "Должина : 137cm/53.76 "Половината : 81cm/31. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 96cm/37. Температура на перење во машина ДО 40 €C, кратко време суво не користете детергент/белило температура на Пеглање до 2598 ° C тетрахлороетилен хемиско чистење Не користете фен.86 "Половината : 66см/25.94" Големина : XXL Големина.02 "Должина : 135см/53.80 "Половината : 76cm/29.Овој Печатен Фустан е ПРЕКРАСЕН! чипка и колку е удобна! Не пропуштајте го овој фустан.73 "Половината : 86cm/33. : XX-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 106cm/41.83 "Половината : 71см/27.20 "Должина : 139cm/54. Информации за производот : Пол : Жени Прилика : Забава, Дневно, Секојдневен Материјал : Полиестерски Стил : Секојдневно Вклопување : Одговара на дебелината на големината : Стандардно Како Да се мие : Ладно Миење Раце, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Фустан. : X-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 101cm/39.It многу мода и ве прават толку убавина.98" Вратот : 60см/23.86" Вратот : 64cm/25.Аксхд долги фустани за жени, Мода О-Вратот Цврст Гроздобер Елегантен Миди Вечерен Патент Фустан Без Ракави мал црн фустан облечени комбинезони за жени миењето Со Ниска температура и благите процедури за дехидрација имаат помало влијание врз облеката и помагаат во одржување на бојата, обликот и текстурата на ткаенината.89" Вратот : 63cm/24.

Останатите карактеристики

Слични понуди