• Обновено
Жените Паѓаат Вафли Плетени Поштенски Култури Јакни Трендовски Ј2К Обични Палта Со Долги Ракави Со Џебови

Жените Паѓаат Вафли Плетени Поштенски Култури Јакни Трендовски Ј2К Обични Палта Со Долги Ракави Со Џебови

DEN 2.67
Тековен
Во продавницата

Вафли плетени дуксери со долги ракави надворешна облека/ отворени предни дуксери јакни за жени/ јакни со качулка за жени/ есенски јакни за жени/ атлетски врвови јакни за жени/ секојдневни трендовски дуксери со патент и2к за жени/ модни спортски палта со џебови/ лабава качулка со копчиња со џебови/ јакни со качулка со цврста боја/есенска облека за жени 2023/ женски зимски лесни јакни y2k поштенски дуксер. Материјал : 30% вискоза 70% полиестер. Јакните со качулка за култури се изработени од висококвалитетна ткаенина, попријатни за носење и меки за допир. Карактеристики : Исечени дуксери за јакна со два џебови, дизајн на предно копче и патент, јакни за патеки со долги ракави, секојдневни палта со качулка за жени, трендовски лежерен лабав стил y2k. Стилски Детали : лесните дуксери се одликуваат со дизајн на копчиња и патент, полесно се облекуваат нагоре или надолу. Оваа јакна со качулка со два странични џебови може да ги загрее рацете во студените денови. Женски исечени песна јакна дизајн со секојдневен лабава вклопуваат стил, погоден за женски од сите возрасти. Трендовски дуксери за вас ! Оваа надворешна облека со качулка со качулка y2k може да одговара со фармерки, шорцеви, хеланки, здолништа за одмор. Јакната со качулка е добра одлука за секојдневно, спорт, излегување, работа, училиште, патување, активно и така натаму.

Останатите карактеристики

Слични понуди