• Обновено
пролет блузи за жени, блузи за жени облечени секојдневни, колеџ кошули, женски атлетски кошули и маици, плус големина роденденски тимови За жени Х-Голем

пролет блузи за жени, блузи за жени облечени секојдневни, колеџ кошули, женски атлетски кошули и маици, плус големина роденденски

DEN 1.33
Тековен
Во продавницата

71"КАРАКТЕРИСТИКИ : КАРАКТЕРИСТИКИ : ОВАА ЖЕНСКА МАИЦА е многу модерна и убава, патент в-врат, закопчани, кратки ракави, лесни, опуштени фит.Копчињата на страната не функционираат, но привлечни.70"- - - РАМО : 45СМ/17.

Останатите карактеристики

Слични понуди