• Обновено
Женски Блузи Со Долги Ракави Женски Секојдневен Секси Моден Маица Печатени Долги Ракави В-Вратот Рушен Пуловер Блуза Блузи

Женски Блузи Со Долги Ракави Женски Секојдневен Секси Моден Маица Печатени Долги Ракави В-Вратот Рушен Пуловер Блуза Блузи

DEN 329.12
Тековен
Во продавницата

Одговараат Заumn, Зима и Пролет.Секојдневен, Далиј, Роденден, Состаноци,Танцови Перформанси, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе.Женски Секојдневен Секси Мода Маица Печатени Долги Ракави V-Вратот Ruched Пуловер Блуза Topsfeartes : 1. Големина : XXL Големина. Големина : М Големина.59 " Должина : 72cm/28. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 123см/48.

Останатите карактеристики

Слични понуди