• Обновено
Жените Паѓаат Мода, Жени Блузи, Плус Големина Кратки Ракави V-Вратот Шупливи Солидна Обична Блуза Врвот Пуловер Врвови Кратки Ракави Блузи Кошули Лубеница Црвена XL

Жените Паѓаат Мода, Жени Блузи, Плус Големина Кратки Ракави V-Вратот Шупливи Солидна Обична Блуза Врвот Пуловер Врвови Кратки

DEN 239.84
Тековен
Во продавницата

Жените Плус Големина Кратки Ракави V - Вратот Шупливи Солидна Обична Блуза Врвот Пуловер Врвови Кратки Ракави Блузи Кошули Карактеристики : Полиестерски Материјал : Удобно и меко чувство, Лесна И Стилска Карактеристика : Секојдневна V маица за вратот, проѕирно мрежесто деколте, краток ракав/без ракави, рамен раб завршен, основна цврста боја, трендовски и елегантен. Повод : Одлично За секојдневно носење во затворени или надворешни врати, Датум,Одмор,Плажа,Вокација, Дружење, ви дава мода и среќа. Се Што Сакаме Е Да Ви донесеме Поинаква Мода. Ве Прави Мода И Уникатен Секој Ден. Сезона : Пролет, Падобран : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Полиестерстил : Лежерна должина на Ракавот : Кратка Јака За Ракави : V-ѓердан : Редовно Вклопување : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1xwomenените Го Надминуваат Летниот Клиренс За Заштеда! Женски Блузи, Летни Врвови За Жени, Плус Големина Кратки Ракави V - Вратот Шупливи Солидна Обична Блуза Врвот Пуловер Врвови Кратки Ракави Блузи Кошули Лубеница Црвена XL. женски врвови; плус големина блузи за жени; резервоар за жени; излегување блузи за жени; графички маици за жени; кошули за жени; преголеми маици за жени; женски врвови без прерамки. Мека ткаенина со малку растеглива, дише за носење. Тоа не е само светлина, туку и ја апсорбира потта. Погоден за пролет, лето и есенско носење. Повод : одмор, патување, секојдневен живот, забава, канцеларија, училиште, семејство, одмор, забава, запознавање, шопинг, работа, плажа, одмор за одмор, патување, забави, концерт, спорт, кафуле, теретана.

Останатите карактеристики

Слични понуди