• Обновено
Сингреал Женски Чипка Фустан Гроздобер Стил Миди Фустан Сингреал Ракав Замав Фустан Лажичка Деверуша Фустан Партија Коктел Фустани Дома Фустан

Сингреал Женски Чипка Фустан Гроздобер Стил Миди Фустан Сингреал Ракав Замав Фустан Лажичка Деверуша Фустан Партија Коктел Фустани

DEN 319.20
Тековен
Во продавницата

Цветни Чипка Фустан Лажичка деколте Сингреален ракав чипка коктел партија замав фустанкамостоен Фустан Сингреал : Чипка, 100% Полиестерска Облога Неврзан Фустан Карактеристики : Лажичка деколте, Сингреал-ракав, Должина На коленото Прилики : Свадба, Хостинг, Фустани За Деверуша, Коктел, Каузална Облека, Фустан За Враќање Дома,Бел Фустан,Фустан Од Грозје,Кралски син фустан,Пакет содржи : еден фустан и Еден Отстранлив Појас Сингреален женски фустан од чипка гроздобер стил миди фустан сингреален ракав фустан Со лулашка Лажичка Фустан За Деверуша Коктел Фустани За Коктели За Враќање Дома.

Останатите карактеристики

Слични понуди