• Обновено
Снегулка Божиќ Украс Дрво Ограда П Алисада Минијатурни Градина Дома Декорација Мини САМ Занает Микро Леопард Божиќ Украс

Снегулка Божиќ Украс Дрво Ограда П Алисада Минијатурни Градина Дома Декорација Мини САМ Занает Микро Леопард Божиќ Украс

DEN 479.84
Тековен
Во продавницата

Снегулка Божиќен Украс Дрвена Ограда П Алисада Минијатурна Градина Домашна Декорација Мини Сам Занает Микро Леопард Божиќен Украс карактеристика : . нови и . Тоа е многу симпатична и погодна за микро растенија. Направен е од смола,многу издржлив. не ги загадува микроскопските растенија. Боја : Розова, Зелена, Портокалова, Кафе, Црвена,Длабоко сина,Бела,Светло сина,Виолетова, Жолта. Големина : 3. 0х10см. Материјал : Дрво. Вклучен Пакет : . 1x Мини Дрво Ограда Нови И. Тоа е Многу Симпатична И Погодна За Микро Растенија. Направен е Од Смола,Многу Издржлив.

Останатите карактеристики

Слични понуди