• Обновено
Женски Модни Дневни Разноврсни Секојдневни Дуксери Со Половина Патент Со Екипаж Со Долги Ракави Печатени Врвни Дуксери

Женски Модни Дневни Разноврсни Секојдневни Дуксери Со Половина Патент Со Екипаж Со Долги Ракави Печатени Врвни Дуксери

DEN 1.00
Тековен
Во продавницата

20" Должина : 74cm/29.23" рамо : 69см/27. [Појавување] : Спарете со Хеланки, јакна, фармерки, каприс,панталони или здолниште во пролет илиumn за да бидете поелегантни и женствен тип на шема : печатење Џемпери за жени : Удобен И Разноврсен Џемпер,изработени од растеглива ткаенина што дише и добро се вклопуваат одржувајте пријатно. [Ткаенина] : висококвалитетен материјал долги ракави, целокупната ткаенина за облека е дише и еластична, многу мека и удобна, многу мазна за кожата и многу удобна за носење цел ден пол : Женски5. Различни монитори може да имаат мала разлика во Бојата при гледање.80" Должина : 73cm/28.43" Ракав : 56cm/22.30" ракав : 59см/23.

Останатите карактеристики

Слични понуди