• Обновено
Гатргип Женски Блузи,Летни Врвови Со Кратки Ракави Што Дишат, Женски Обични Маици Со Цврст В-Врат Симпатичен Надуен Ракав Блуза Со Пуловер Со Кратки Ракави

Гатргип Женски Блузи,Летни Врвови Со Кратки Ракави Што Дишат, Женски Обични Маици Со Цврст В-Врат Симпатичен Надуен Ракав Блуза

DEN 431.84
Тековен
Во продавницата

56"MMedium6103699cm/38.31"Ракав : 27cm/10. Овие женски маици можете да ги спарите под јакна, со фармерки, хеланки или здолниште во пролет, лето, fall и зима. Quest DESIGN® : овие кошули со кратки ракави за жени со елегантен изглед на v вратот, женски блузи со детали за ролна ракав, декорација на предниот џеб, прават да изгледате пообично и шик.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. ●МОДЕН НАТПРЕВАР● : оваа женска Маица е едноставен, но безвременски стил кој е погоден за сите различни типови на тело. Женските летни врвови, исто така, можат да се вратат во секојдневниот живот со тоа што ќе го напикаат со фармерки.63"Должина : 73cm/28.01 "Ракав : 24cm/9.84"Должина : 71cm/27. : X-Large US : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 110cm/43. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.

Останатите карактеристики

Слични понуди