• Обновено
Јубатуо Женски Кардиган Женски Секојдневен Моден Ретро Печатен Лесен Јакна Со Средна Должина Кардиган За Жени Цијан 3ХЛ

Јубатуо Женски Кардиган Женски Секојдневен Моден Ретро Печатен Лесен Јакна Со Средна Должина Кардиган За Жени Цијан 3ХЛ

DEN 287.84
Тековен
Во продавницата

Тоа е толку случајно што може некои дополнителни корици! Овој е достапен во различни цврсти бои за да одговара на вашиот личен стил. Загарантирано задоволство на клиентите : ние сме посветени да им обезбедиме на нашите клиенти најдобро можно искуство за купување. Спарете го со фармерки и маица за секојдневен изглед или облечете го со здолниште и потпетици за ноќно излегување.

Останатите карактеристики

Слични понуди