• Обновено
Ekena Millwork 22 W 28 H правоаголник Гејбл отвор: ПРЕД, нефункционален, мазен бор Gable Vent W Декоративна рамка за лице

Ekena Millwork 22 W 28 H правоаголник Гејбл отвор: ПРЕД, нефункционален, мазен бор Gable Vent W Декоративна рамка за лице

DEN 477.60
Тековен
Во продавницата

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црвен кедар или ела на Даглас. Рустични држачи за дрво, корбели, опашки од рафтер и изгледи ќе содржат уникатни бои, зрна, текстури, јазли, сапвуд со употреба на кој било производ од рустикалната колекција на Екена. Автентични детали и занаетчиство. Направено од најдобрите северноамерикански шуми. Доаѓа комплетно со скрининг на метал за да ги задржи надворешните елементи каде што припаѓаат. Достапно во груба пила или мазна. Може да се обои или да се обои.

Останатите карактеристики

Слични понуди