• Обновено
Вофедио Фустани ЗА ЖЕНСКИ ЖЕНСКИ 50-ТИ 60-ТИ Ретро Минималистички Стил Без Ракави В - Врат Плисиран Фустан Од А-Линија Женски Фустани Бел Фустан Жени

Вофедио Фустани ЗА ЖЕНСКИ ЖЕНСКИ 50-ТИ 60-ТИ Ретро Минималистички Стил Без Ракави В - Врат Плисиран Фустан Од А-Линија Женски

DEN 3.33
Тековен
Во продавницата

61 "Половината : 137cm/53. Големина : XL Биста : 111cm/43.57 "Половината : 142cm/55.02 " Должина : 113см/44.00" Колк : 175cm/68. Големина : XXL Биста : 116cm/45.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина. фустан со долги ракави за жени дуксери џемпер фустан женски фустани породилен фустан породилен фустан кадифен фустан миди фустани за жени бел фустан дуксери за жени макси фустан за жени црн фустан венчаници за жени елеци за жени џемпер фустан за жени фустан за одмор секси фустани за женски фустан женски фустани фустани со фустани со светки.99 "Должина : 115см/45. Големина : М Биста : 101см/39. Информации за производот : Сезона : ПролетЛето Пол : Жени Повод : Обичен Материјал : Полиестерска Декорација : Нема Должина На Облека : Долг Тип На Шема : Цврст Стил : Мода, Кал што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Фустан.93 "Должина : 119cm/46.Големина : С Биста : 96см/37.It изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.83 "Должина : 125cm/49.Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне!.67 "Половината : 127cm/50.64 "Половината : 132cm/51.70 "Половината : 122cm/48.91" Колк : 190cm/74.96 "Должина : 117cm/46.00" Жените Повик Точка Печатење Краток Ракав Круг Вратот Макси Фустан Карактеристики : 1.80 "Должина : 127cm/50.97" Колк : 180cm/70.90 "Должина : 121cm/47.09" Колк : 160см/62. Големина : XXXL Биста : 121cm/47.73 "Половината : 117cm/46.80" Половината : 107см/42. Совпаѓајте со вашите омилени шорцеви, хеланки, црни панталони, тексас фармерки итн 3.

Останатите карактеристики

Слични понуди