• Обновено
Бејбисбуле Женски Летни Фустани Клиренс Женски Летен Лежерен Оглавник Без Ракави Оглавник За Вратот Суспендиран Здолниште Пресечен Макси Фустан За Печатење

Бејбисбуле Женски Летни Фустани Клиренс Женски Летен Лежерен Оглавник Без Ракави Оглавник За Вратот Суспендиран Здолниште Пресечен

DEN 2.00
Тековен
Во продавницата

Карактеристики : Секојдневен фустан ,Лабав Фустан,Фустан За Одмор,Сруфли,Фустан Со Завој Со Ремен,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, есенска и летна секојдневна Блуза.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно перење во машина во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата.Информации за производот : Сезона : лето /Пролет : Жени, Девојка Повод : Секојдневен, Далииматеријал : Тип На Полиестерска Шема : Цветен принт јака : Стил На Кружен Врат : Секојдневен, Моден Должина : Редовна Должина На Ракавот : Без Ракави Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Фустан : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Користете слична облека за да се споредите со Големината Бебисбуле Женски Летни Фустани Дозвола Женско Лето Лежерен Оглавник Без Ракави Суспендирање На Вратот Здолниште Пресече Макси Печатење Фустан.Специјалниот дизајн на лабав Фустан го прави посекси и попривлечен за носење.Женски Летен Лежерен Оглавник Без Ракави Суспендирање На Вратот Пресек Макси Печатење Фустанкарактеристики : 1. Кога Ќе Стане Поладно, Може Совршено Да Се Комбинира Со Лесен Блејзер Или Кардиган. СЕКОЈА прилика-Може Да биде Облечена Нагоре или Надолу во Зависност од Приликата. ОДИ СО СЕ-Лесно Се Спарува Со Убави Сандали, Носи Спојка За Да Го Комплетира Модниот Изглед За Секојдневно, Одмор, Забава, Коктел, Плажа. Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи дека би била помала од нормалните Европски големини.

Останатите карактеристики

Слични понуди