• Обновено
Британците Направија Стерлинг Сребро Природен Опал И Смарагд Женски годишнина прстен големина опции-Големина 9

Британците Направија Стерлинг Сребро Природен Опал И Смарагд Женски годишнина прстен големина опции-Големина 9

DEN 528.00
Тековен
Во продавницата

Огнениот Опал и длабоките Смарагди ја комплиментираат полираната површина на Среброто И раскошната, арт нову . Прстенот Е Дизајниран идеален за да му подарите подарок на вашата сакана или едноставно да го одржувате прстенот во добра состојба за да можете подолго да уживате во неговата целосна убавина. ГОЛЕМИНИ 4 ДО 12 ДОСТАПНИ, ВКЛУЧУВАЈЌИ ЧЕТВРТИНА И ПОЛОВИНА ГОЛЕМИНИ - вашиот прстен ќе биде направен по нарачка во нашите сопствени работилници за да можеме да ви понудиме големи и мали димензии без дополнителни трошоци или време.

Останатите карактеристики

Слични понуди