• Обновено
Стерлинг Сребрена Страна Д Ц Рамен Двојно Тротоарот Синџир Произведен Во Италија кфц153-18

Стерлинг Сребрена Страна Д Ц Рамен Двојно Тротоарот Синџир Произведен Во Италија кфц153-18

DEN 3.00
Тековен
Во продавницата

Стерлинг Сребро 5,25 мм 6 Страничен Д/Ц Рамен Синџир Со Двојно Тротоаровој Стручно Дизајниран Накит : Ѓерданите се Произведуваат Со Перцизност во Земјата На Италијаправено Од Сребро И со Овие Неверојатни Атрибути; дијамантски крој, Јастог, Сребро.Список На Спецификации : Материјал : Примарна - Чистота : 925; Заврши : Полиран; Должина На Предметот : 18 инчи; Должина На Синџирот : 18 инчи; Тип На Синџир : Тротоарот; Ширина На Синџирот : 5,25 мм; Затворач /Конектор : Јастог; Карактеристика : Цврста; Процес На Производство : Леано; Материјал : Основно : Сребро; Ширина На Предметот : 5,25 мм; Тип На Производ : Накит; Тип На Накит : Ѓердани; продадени По Единица : Секој; Тип На Ѓердан : Стилови На Синџири; Пол : Женски; текстура : дијамант-сече; Тип На Профил : рамен; материјал : Примарна Боја : Бела. Стерлинг Сребро 5,25 мм 6 Страна Д/Ц Рамен Двојно Тротоарот Синџир Накит : Ѓердани дијамант сече. Јастог. Стерлинг сребро. Материјал : Примарна-Чистота : 925. Заврши : Полиран. Должина На Предметот : 18 во. Должина на синџирот : 18 инчи. Тип На Синџир : Тротоарот. Ширина на синџирот : 5,25 мм. Затворач /Конектор : Јастог. Карактеристика : Цврста. Производствен Процес : Фрлен. Материјал : Основно : Сребро. Ширина На Предметот : 5,25 мм. Тип На Производ : Накит. Тип На Накит : Ѓердани. Продадени По Единица : Секој. Тип На Ѓердан : Стилови На Синџири. Пол : Женски. Текстура : дијамант-сече. Тип На Профил : Рамен. Материјал : Примарна Боја : Бела. Земја на Потекло - ИТАЛИЈА.

Останатите карактеристики

Слични понуди