• Обновено
Inktastic Денот На Вљубените Верверица, Верверица Со Балон Женски V-Вратот Маица

Inktastic Денот На Вљубените Верверица, Верверица Со Балон Женски V-Вратот Маица

DEN 1.00
Тековен
Во продавницата

Оваа слика има симпатична верверица (мала верверица, цртана верверица) во розова боја. Верверица има виолетови очила. Верверица е во љубов, таа држи црвено срце балон. Одличен подарок за животни, каваи и љубители на Денот на Вљубените! Inktastic Денот На Вљубените Верверица, Верверица Со Балон Возрасни Женски V-Вратот Маица Женски Кели Грин XXL. 5.0 мл., 100% претходно намален памук. Атлетската Хедер е 90/10 памук/полиестер. 1х1 ребро јака со митрирани v-вратот. Рамо до рамо снимање. Дами се вклопуваат. валентин хипстер очила срца љубов каваи слатки животни мали цвеќиња балон очила среќен празник јас ќе ми биде валентин во црвена облека облека маици возрасни.

Останатите карактеристики

Слични понуди