• Обновено
Свингери Ананас За Свингер Облека За Жени Графички Маици За Жени-Удобни И Стилски Врвови Со Кратки Ракави

Свингери Ананас За Свингер Облека За Жени Графички Маици За Жени-Удобни И Стилски Врвови Со Кратки Ракави

DEN 1.33
Тековен
Во продавницата

Не паѓајте обидете се 4.Воведување на нашиот најнов додаток на линијата за женска облека-стандардната Маица со кратки ракави! Идеален за секојдневно носење, лежење дома, патување, па дури и фитнес ентузијасти. Сепак, препорачуваме да избегнувате белење и натопување подолг временски период, и миење на температури не повеќе од 45 °C со благ детергент. Не дозволувајте здодевните денови да ја запалат вашата светла точка и ќе бидете под центарот на вниманието ако сте во Нашата Маица.Покрај тоа, таа беспрекорно преминува во вашата есенска и зимска гардероба како пријатно парче за слоевитост. Погоденза сите прилики, може да се носи во затворени простории и на отворено, дома, шопинг,забави, пешачење, спорт, патување итн. Изработена од врвни материјали, маичката гарантираудобност и издржливост. Со нашата Маица можностите се бесконечни. 95%Полиестер, 5% Спандекс, тркалезен врат, кратки ракави, супер мек и дише текстил со извонредно шиење исклучително удобно и ладно на допир. Целосно посветени на дизајните На Маици, имаме стотици дезени во продавница, дојдете и пронајдете своја атмосфера и идеална за слоевитост или носење сами. Одликувајќи се со уникатна, стилска графика напред, Оваа Маица е изработена од мека, удобна ткаенина која е малку растеглива, што ја прави лесна за сите типови на тело. Шик и едноставни дизајни ќе ја покажат вашата понизност и личности во исто време. Од лежење дома до извршување задачи или средба со пријатели за кафе, сето тоа можете да го направите со стил.

Останатите карактеристики

Слични понуди