• Обновено
Р До Мт Адаптер, Прецизно Позиционирање Лесно За Расклопување Р До Морс Конусен Штекер Меѓународен Стандарден Легиран Челик За ЦПУ

Р До Мт Адаптер, Прецизно Позиционирање Лесно За Расклопување Р До Морс Конусен Штекер Меѓународен Стандарден Легиран Челик

DEN 124.64
Тековен
Во продавницата

R8 До Mt3 Адаптер, Прецизно Позиционирање Лесно За Расклопување R8 До Morse Конус 3 Приклучок Меѓународен Стандарден Легиран Челик За Cncspececiation : Тип На Ставка : R8 До Mt3 Адаптер Модел : R8-MT3 Material : Легиран челик Големина На производот : Должина : 153mm / 6.02 in, Внатрешен Дијаметар : 23.825 mm / 0.94 Во Пакет Листа : 1 x R8 До МТ3 АДАПТЕР ТОЧНА Конус : Морс Конус Е Меѓународен Стандард За Заострување, Кој Се Користи За Цврсто Вклопување За Точно Позиционирање. ПРЕНЕСУВА ТОРЗИЈА : Поради малата конус, одредена торзија може да се пренесе, корисна и практична, многу погодна.

Останатите карактеристики

Слични понуди