• Обновено
Брошеви Накит, Елегантен Лебед Форма Декоративен Пин Персонализиран Модерен Убав За Одмор Подарок За Накит Декор Златни Бели Кристали, Сребрени Темно Сини Кристал

Брошеви Накит, Елегантен Лебед Форма Декоративен Пин Персонализиран Модерен Убав За Одмор Подарок За Накит Декор Златни Бели

DEN 2.00
Тековен
Во продавницата

Брошеви Накит, Елегантна Форма На Лебед Декоративен Игла Персонализирана Модерна Убава За Одмор Подарок За Накит Декор Златни Бели Кристали,Сребрена Темно Сина Кристали Спецификација : Тип На Ставка : Женски Брошмаин Материјал : Легура производот е составен од сложени материјалиспецификација : 1 Список Со Пакети : 1 Х Женски Брош Сјајни кристали и елегантни брошеви за дизајн во форма на животно ве прават попривлечни и стојат надвор Од Толпата. На задниот дел од секоја брошка има игла, која може да се закачи на облека за секојдневен стил, шал за вечерен фустан или за украсување на чантата. Главно изработени од легура, со светли бои, не се лесни за бледнеење, не се лесни за деформација, така што имате искуство. Постојат 2 различни бои на брошеви од кои можете да изберете, секоја е многу привлечна, секогаш има една што ви одговара.

Останатите карактеристики

Слични понуди