• Обновено
Конзола Маса Со Приклучоци И USB Порти, Тесен Влезот Маса со 3 - Фиока Сива

Конзола Маса Со Приклучоци И USB Порти, Тесен Влезот Маса со 3 - Фиока Сива

DEN 0.67
Тековен
Во продавницата

Инструкцијаоваа конзолна маса со фиока е опремена со станица за полнење, вклучувајќи 1 USB порти и 3 стандардни приклучоци. Можете истовремено да ја полните вашата работна ламба, телефон, лаптоп, паметен часовник, дигитална камера и други електронски уреди. Влезната маса резервира доволно складирање со 2 отворени полици, 3 фиоки и 1 маса. Масата е идеална за прикажување прекрасни украси, додека 2 полици за складирање се совршени за чување на чевлите или какви било потреби на влезот.Карактеристика1.Две црни метални рамки во Форма На Х со рустикална честичка гарантираат цврсти потпори и носат атмосфера на фарма во вашиот дом.2.Со лежиштето на масата до 150 фунти и секоја отворена полица што презема до 100 фунти, оваа табела за конзоли ќе ви биде услужлив пријател на вашиот секојдневен живот3.Оваа табела за конзоли е со големина од 31,5 Л х 9,4 В х 31,5 Ч, погодна за сите тесни простори на entrance4.It е мултифункционална влезна маса, чевли, троседна маса, коридорска маса, маса за подготовка на влезната врата, решетка за игри, решетка за прикажување, платформа за прозорци5.Табелата за конзоли доаѓа со лесни за следење упатства и алатки за склопување кои ќе ви помогнат лесно да ја соберете масата, ослободувајќи ве од маката на мачното склопување! Инструкции оваа конзолна маса со фиока е опремена со станица за полнење, вклучувајќи 1 USB порти и 3 стандардни приклучоци.

Останатите карактеристики

Слични понуди