• Обновено
Единствени договори за женско копче за корпорации надолу по вратот од лажички отвор од целокупниот фустан

Единствени договори за женско копче за корпорации надолу по вратот од лажички отвор од целокупниот фустан

DEN 0.67
Тековен
Во продавницата

Обичен целосен фустан од Pina Fore со копче надолу дизајн што е функционален и лесен за ставање. Овој функционален фустан со фустан без ракави со копче е во мини должина што одговара на секаков вид фигура. Овој ласкав фустан со резервоар H-линија може да се совпадне со која било мета или директно да се облекува за обичен и модерен изглед. Контурирана принцеза шевови извалка убава форма за елегантен фустан што се лизга на телото што завршува со разиграна вратоврска на половината. Меѓународна големина (во инчи) градите -Ширина на земјиштето Вкупна должина 35 3/8 12 7/8 - 31 5/8s 37 3/8 - - 13 3/8 - 32 1/8m - 39 3/8 13 7/8- 32 1/2 L 42 1/2 14 5/8 - 33 1/8xl 45 5/8 15 1/2 - 33 3/4 Мерењето на должината е од рамо до дното. Единствени договори за женски корпурско копче надолу од вратот од лажичка, вкупно фустан кафеав XL 97% полиестер, 3% спандекс. Увезени. Лажички врат. Копче надолу. Целосна плоча. Мини должина. Машинско миење ладно со како боја. Моделот носи во големина x-мали.

Останатите карактеристики

Слични понуди