• Обновено
Девет.Осум Жени Треперат Ракав Краток Обвивка Фустан

Девет.Осум Жени Треперат Ракав Краток Обвивка Фустан

DEN 0.33
Тековен
Во продавницата

Лесен, ветровит Мини Фустан Од Ноќ.Осум е удобно, но елегантно во исто време. Ги следи вашите облини..подобрување, прикривање, изгледа неверојатно на сите типови на тело. Фустанот за завиткување е совршен избор за секоја пригода—ден до ноќ, работете на коктели. Бонус : додадените детали за важничене на полите додаваат разигран, привлечен елемент на целокупниот изглед. Бидете сигурни да ги спарите Вашите Со Ит Летните Чевли (еспадрили) или со бели патики за тренд-десен изглед секој пат. Материјал : 98% Полиестер/2% Спандекс. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Големина : Моделот е 5'10" и носи големина С. Фит : Редовно вклопување. Должина : Над коленото. Затворање : само-вратоврска затворање на појасот. Ракави : Краток. Џебови : Никој. Карактеристики : V-деколте; фрлаат полите. Женски Обвивка Фустан Од Девет.Осум.

Останатите карактеристики

Слични понуди