• Обновено
Каскадијанска фарма мед печени ореви џвакани шипки, 5-1. Оз

Каскадијанска фарма мед печени ореви џвакани шипки, 5-1. Оз

DEN 3.33
Тековен
Во продавницата

Каскадијанска фарма, бар џвакан ​​мед печен орев. Мед печени кикирики и органски протеини од грашок му даваат на оваа лента неодолива џвакана добрина и вкусна криза! Каскадијанска фарма мед печени ореви џвакани шипки : 8g цели зрна по порција. Направено со вистински датуми. Нема сируп од пченка со висока фруктоза, без вештачки бои, вкусови. Бесплатно соја и млечни производи. Бесплатно холестерол. Содржи транс маснотии.

Останатите карактеристики

Слични понуди