• Обновено
Овошје на мекиот мек со лесен ракав за маички со лесен ракав за маички со долги ракави-пакет, големини S-3XL

Овошје на мекиот мек со лесен ракав за маички со лесен ракав за маички со долги ракави-пакет, големини S-3XL

DEN 295.68
Тековен
Во продавницата

Овошјето на маиците со долги ракави со разбој имаат дише, лесна ткаенина што ќе ве одржува удобно да се чувствувате удобно цел ден. Малку вклопени низ градите и ракавите со јака од ребра што ја држи својата форма, а прислушувањето на рамо до рамо за дополнителна удобност. Одлична маица со долг ракав што можете да ја носите во повеќе прилики би била одличен додаток на вашата гардероба. Овошје на мека маица со екипа со долги ракави за маж, 2 пакувања : маица со долг ракав. Дишење и лесна ткаенина. Малку вклопена низ градите и ракавите. Прислушување на рамо до рамо. Достапно во најразлични бои. 100% памук, атлетски Хедер - 90% памук / 10% полиестер. Овошје на разбојната ставка бр. 2СФЛР.

Останатите карактеристики

Слични понуди