• Обновено
Графичко лого на Wrangler® Megric Logo Tee со кратки ракави, големини S-3XL

Графичко лого на Wrangler® Megric Logo Tee со кратки ракави, големини S-3XL

DEN 3.00
Тековен
Во продавницата

Оваа забавна графичка мета од Вранглер дава изјава без да каже збор. Направено од супер-мека мешавина од памук и полиестер, оваа редовна фитла што ја спортува пространа за дополнителна удобност. Носете сами или слоевито под вашата омилена маичка или копче надолу, оваа кошула може да се носи во текот на целата година. Затоа, изрази се слободно и удобно во оваа забавна графичка мета. Пар со омилените фармерки, какис или шорцеви за да го завршите изгледот. Материјал : 50% памук/50% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина M. Fit : Редовно. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : графички однапред; меко чувство. Машка графичка мета од Вранглер.

Останатите карактеристики

Слични понуди