• Обновено
Без граници на јуниорите на јуниорите

Без граници на јуниорите на јуниорите

DEN 3.33
Тековен
Во продавницата

Основи кои имаат потреба од засилување? Помејан од кога било, оваа велурска поштеда худи од без граници додава навестување на гламур со везени детали и луксузен финиш. Пар со совпаѓање џогери или шорцеви за велосипеди за опуштен, но сепак рафиниран изглед. Исклучиво на. Материјал : 95% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опремена. Деколте : прикачен аспиратор со влечење. Затворање : Zip Front. Ракави : Долги ракави со врзани манжетни. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Везено печатење на ракав; Исечен еластичен полите. Zip-up-up-up oodie за јуниори од без граници.

Останатите карактеристики

Слични понуди