• Обновено
Тривијална потрага по AMC Pacer W Poker Chiplight Blue

Тривијална потрага по AMC Pacer W Poker Chiplight Blue

DEN 239.52
Тековен
Во продавницата

Тривијална потрага од 1976 година AMC Pacer w/Poker Chiplight Blue Premium 1 : 64 Die Cast Veass Популарни колекционери ставка многу детална како оригиналното возило. Сосема нови 1/64 скала модели за умирање автомобили ограничено издание вистински гумени гуми. Фабрички запечатен случај официјално лиценциран производ детални екстериери, ентериери.

Останатите карактеристики

Слични понуди