• Обновено
Мамут не'рѓосувачки челик изолиран гулаб со капак, кралско сино

Мамут не'рѓосувачки челик изолиран гулаб со капак, кралско сино

DEN 319.68
Тековен
Во продавницата

Мамут Ровер 30 мл. Tumbler е крајниот начин да го земете омилениот пијалок во движење. Вакуумската изолација со двојно идови го одржува вашиот пијалок совршена температура, без кондензација. Tumbler Rover е изграден со 18/8 кујнски одделение од не'рѓосувачки челик што го прави траен софтвер за пијалоци што нема да остави метален вкус. Со кристално чист капак, гумен заптивка и гумен затка, вашиот пијалок ќе одржува постојана температура подолго, што го прави крајното искуство за пиење. Капацитет : 30 унци. Пријателски за патувања : Одговара на повеќето држачи за чаши. Квалитетни материјали : 18/8 Не'рѓосувачки челик од кујната. Изолирана : вакуумска изолација со двојни wallидови ги одржува пијалоците топло или ладно. Бесплатно пот : Нема грижи за кондензација со овој собор за пијалоци без пот. Вклучен капак : Кристално чист капак помага во одржувањето на температурата . Без истурање : гумен заптивка и затка на капакот спречува излевање. Гаранција : Мамут -мешунките нудат гаранција за живот.

Останатите карактеристики

Слични понуди