• Обновено
Женски Фустан Бодикон Ручаше Халтер Мини Партија Клуб Фустан Раб Фустан За Жени Миди Појас Фустан

Женски Фустан Бодикон Ручаше Халтер Мини Партија Клуб Фустан Раб Фустан За Жени Миди Појас Фустан

DEN 240.00
Тековен
Во продавницата

Женски Фустан Bodycon Ruched Мини Партија Клуб Фустан. Материјал : памук. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 280гр. големина На Пакетот : 25х20х3см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Пресече Фустани За Жени Големина шема : . Големина : S Биста : 76cm/29.92" Половината : 62cm/24.41" : 78cm/30.71" Должина : 78cm/30.71"Големина : M Биста : 81cm/31.89" Половината : 67cm/26.38" : 83cm/32.68" Должина : 79cm/31.10"Големина : L Биста : 86cm/33.86" половината : 72cm/28.35" : 88cm/34.65" должина : 80cm/31.50"големина : xl биста : 91cm/35.83" половината : 77cm/30.31" : 93cm/36.61" должина : 81cm/31.89"големина : xxl биста : 96cm/37.80" половината : 82см/32.28" : 98см/38.58" должина : 82см/32.28" поради различната резолуција на компјутерот ,може да има одредена разлика во бојата. Само Со Ѓердан, Обетки, Очила За Сонце, Капи За Сонце, Потпетици И Клинови За Стилски Изглед. Или Спарете Со Кардиган, Џемпер, Јакна И Палто Кога Ќе Се Излади. Совети за големина : Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини (Не Големина). УБАВИ ЛЕТНИ ФУСТАНИ ЗА МНОГУ ПРИЛИКИ - Какви Одлични Разноврсни Кратки Фустани, Без Разлика Формални или Секојдневни, Овие Фустани За Сонце Можат Лесно да Ги Задоволат Вашите Модни Потреби. Спарете Се со Извонреден Накит, Чанта И Убави Чизми или Потпетици, Мора Да Бидете Најатрактивни На Запеаната, Одлична За Матурска Забава, Забава, Клуб, Свадба, Враќање Дома; Ако Се Комбинира со Пумпи, Сонце, Очила за Сонце, Дефинитивно Е Избор за Секојдневен Изглед, Лежење, Одмор, Плажа. Еластично Затворање.

Останатите карактеристики

Слични понуди