• Обновено
Брза Фле Кормило Степен Blackуро Свиткување Црна Компатибилен Со Шерко СЕ Си Денови

Брза Фле Кормило Степен Blackуро Свиткување Црна Компатибилен Со Шерко СЕ Си Денови

DEN 799.84
Тековен
Во продавницата

Брзите флексибилни шипки ја намалуваат пумпата за рака со изолирање на вибрациите и ударите, држејќи ги подалеку од вашите раце за да можете да задржите многу повеќе од силата на стисокот без да страдате од пумпата за рака. Драматично ги намалува вибрациите поради дизајнот на вртење и апсорпција на удари. Ја намалува пумпата за рака и заморот со пренесување на помала злоупотреба на возачот. Не ја жртвува прецизната контрола или машинските повратни информации. Артикулира на иста рамнина како суспензија, апсорбирајќи испакнатини на квадратни рабови, карпи, упс, г-аут и тврди слетувања. Бара 1 1/8" бар прстиња.

Останатите карактеристики

Слични понуди