• Обновено
Висок И Низок Прилагодлив Крем Торта Израмнувач Стругалка Торта Површинска Обработка Алатка

Висок И Низок Прилагодлив Крем Торта Израмнувач Стругалка Торта Површинска Обработка Алатка

DEN 639.84
Тековен
Во продавницата

Алатка За Површинска Обработка На Торта Со Стругалка Со Висока И Ниска прилагодлива алатка за површинска обработка на стругалка за Крем торта, ви овозможува лесно да го измазните кремот за торта, многу добар за да ви помогне да направите убава торта материјал за производ : PPPacking : OPP торба.Големина на производот : 23, 5Х20, 5цмпроизводите вклучуваат : 1х стругалка 100% сосема нов и квалитетен.

Останатите карактеристики

Слични понуди